Kritika blogu

Protože se často objevují komentáře o nedostatcích týkajících se pravopisných či i zcela jiných chyb v článcích, rozhodl jsem pro následující. Jelikož komentáře upozorňující na jakékoliv chyby zdaleka nesouvisí s případnými články o počasí, vydávám rubriku v níž bude možno diskutovat o případných chybách aniž by byly komentáře odstraněny. Pokud se kritika objeví v jiném nesouvisejícím článku, bude automaticky přesunuta do této rubriky.

                                                                                                            COWS-INSTITUTIONKomentáře k článku

*SUPERCELA* říká
21.01.2015

Ano, i pouhý blog dá člověku, který má navíc ještě plno jiné práce, zabrat. Já si navíc ještě práci přitěžuji tím, že články píši v poměrně strukturovaném HTML, aby byl výsledek co nejlepší.\\r\\nNo k té kritice, vždy se najde člověk, který si zkrátka musí tzv. rýpnout, bez toho by to nebylo ono. :)\\r\\nJinak vám děkuji za palec a taktéž přeji hodně štěstí s vaším webem.

jarda www.fotomrak.websnadno.cz říká
19.01.2015

V roce 2008 jsem si založil také podobný blog či web chcete li a vím , jak je to náročné obzvlášť časově. Nikdy nekrituzuji práci jiných , a ti , co kritizují , ať Vám ukáží svůj blog , či jinou práci , na kterou můžou být hrdí. Hledání hrubek je už jen pro takové to lidi třešnička na dortu. Palec na horu a hodně štěstí !!

*SUPERCELA* říká
24.04.2014

Děkuji

Nicola říká
08.04.2014

Stránky se mě líbí alespoň můj kluk je teda taky šílenec do bouřek takže to beru. Tady nemám co vytknout :) supr

*SUPERCELA* říká
03.11.2013

Článek byl vydáván v době, kdy největší poryvy větru byly právě ve zmiňované Británii. V závěru článku se pak hovoří o tom, že teprve bude ovlivňovat počasí i v severozápadních státech. Že se níže jmenuje Christian, jsem zjistil až o pár hodin později, což se projevilo aktualizací ve 21:45. Co se týče slova \\\\\\\"cyklóna\\\\\\\" vám poradím jednu základní radu: Slovo cyklón se používá (zejména v Českém jazyce), jako slovo od slova cyklon, odvozeného z původního latinského názvu cyclone. Rozdíl mezi těmito slovy není žádný a všechna jsou správná. U nás se slovo cyklóna a cyklona prakticky nerozlišuje a tak nelze bulvárně tvrdit, že se musí psát slovo CYKLONA! :)

tom-791 říká
03.11.2013

Tak úplně všechno určitě ne, chápu, že nadpisy vymýšlíte poutavě. Do nadpisu by se hodilo například Níže \\\\\\\"Christian\\\\\\\" nad severozápadní Evropou či tak něco. Neovlivnila navíc jen Británii, nepřinesla tam také nejvýraznější poryvy větru. A jinak píše se \\\\\\\"cyklona\\\\\\\", od cyklonální počasí. :-)

*SUPERCELA* říká
03.11.2013

Ano, pravda. Tentokrát jsem to s tím nadpisem trošku zbulvarovitěl. Bohužel mě ale nenapadl jiný nadpis a škody, které cyklóna v Británii napáchala, nebyly tak úplně minimální. Konec konců se bulvárně může jevit úplně všechno, co kdy kdo napsal :)

tom-791 říká
03.11.2013

Nadpis článku zní dost bulvárně.

*SUPERCELA* říká
03.11.2013

Následující komentáře patří ke článku, který naleznete na: http://coms.blogy.in-pocasi.eu/Hluboka_cyklóna_nici_Britanii-1382956288.html

/COWS/ říká
20.05.2013

Na vaši připomínku, bude menu upraveno. Celkový vzhled zůstane stejný. Podotýkám, že vzhled blogu v žádném případě nenarušuje jeho obsah

tom-791 říká
17.05.2013

Ten vzhled bude asi ještě upravován že? Nejen, že je blog černý, moc tmavý a takový smutný, prostě vypadá mrtvě. A menu se špatně čte vzhledem ke kombinaci barev textu a pozadí.

Milan říká
18.02.2013

Váš blog je úplně na prd stejně tak i těch několik dalších.Nedozvěděl sem se nic co by mi pomohlo.Úplný zbytečnosti!

*SUPERCELA* říká
07.02.2013

Zdravím, blog aktualizuji tak, jak mi to jen čas dovolí. Času je málo a ani do budoucna to nevypadá lépe, spíš hůř. O blog se dočasně (asi od března), nebudu starat, ale zaskočí mě kamarád \\\\\\\"twister\\\\\\\". Na jak dlouho, to opravdu nevím, každopádně je možné že blog bude na nějakou dobu zase mrtví. Jinak děkuji.

Mira říká
06.02.2013

Ahoj blog je dobrý uvítal bych ale častější aktualizace i když vím že to není žádná legrace. Jednou jsem měl tady na in-počasí taky blog ale přestal sem ho aktualizovat. Tvůj je supr :-) těším se na bouřkovou sezonu.

*SUPERCELA* říká
12.01.2013

Tomu jsem samozřejmě porozuměl, ovšem k opravě chyb ve starších článcích už asi nedojde. Komentář tak může jednoznačně upozorňovat na případné pravopisné chyby v textu. Nové vydané články by už měli být zcela bez chyb.

tom-791 říká
11.01.2013

Určitě jsem nekritizoval blog jako takový, komentář se vztahoval k danému článku a zde nemá opodstatnění. Naopak naznačuji v poslední větě určité kvality autora.

*SUPERCELA* říká
11.01.2013

Chyby budou v brzké době odstraněny, články často píši rychle bez dodatečné kontroly, no a jak už jsem se kdysi přiznal, Čeština nebyla mojím oblíbeným předmětem. Časem se situace doufejme zlepší.

*twister* říká
11.01.2013

chyby se dají leckdy opravit ne? obzvlášť pro ty, kteří to k životu potřebují. myslím že i s těma 4ma chybama se dá článek bez problému přečíst

tom-791 říká
11.01.2013

No nejprve upravte češtinu stávajícího textu a pak přidávejte další nebo to nebude čitelné. Chyby na způsob drobné překlespy - v pohodě, chyby v nějakých shodách - budiš, ale taková chyba v základech...\\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\n\\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\nPS: Předpokládám, že nechodíte do 1. třídy ZŠ? O meteorologii jak je vidno z tohoto blogu určitě víte dost, chce to ale psát alespoň trochu lépe česky.Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden (slovy): (požadováno)

Menu

Chcete vědět jestli jsme zrovna k dispozici na tomto webu? Zde vidíte: OFFLINE

 

Java Script ze stránky - www.jaknaweb.com
BLOB NEBUDE AŽ DO ODVOLÁNÍ Z DŮVODŮ ČASOVÉHO OMEZENÍ AKTUALIZOVÁN, DĚKUJI ZA POCHOPENÍ

AKTUÁLNÍ POZICE: OLOMOUC (227 M)

E-MAIL: stormchasing.cws.info@email.cz *** POSLEDNÍ AKTUALIZACE PROBĚHLA: 22.03.2019 VE 00:37 SEČ *** TEPLOTA: 3,0°C

TIP: Navštivte stránku NEJBLIŽŠÍ WEBKAMERA

NÁVŠTĚVNOST BLOGU ZA 24 HODIN: - ZOBRAZENÍ

NÁVŠTĚVY ONLINE "?"

Copyright © 2008 Vytvořeno službou Blogy, Počasí