V noci teploty klesnou až k -15°C

Mrazivé severní proudění dnes v noci a zítra vyvrcholí. Denní teploty se zítra na většině území nepřehoupnou výše jak k -5°C, noční pak budou zejména na východě a severovýchodě klesat až k -15°C, v horských údolích při jasné obloze dokonce až pod -20°C.

Noc na zítřek bude nejmrazivější za celou zimu. Na většině území spadnou teploty na hodnoty kolem -10°C, na zbytku území (východ, severovýchod), teploty klesnou až -15°C, ojediněle při jasné obloze a sněhové pokrývce v horských kotlynách až pod -20°C. Přes den pak teploty vyšplhají na hodnoty kolem -8°C, ale na jihozápadě až k -2°C. Jihozápad také zasáhne část okluzní fronty, která bude postupovat jižněji od našeho území. Přes noc a zítra může na jihozápadě Čech nasněžit 5-10 cm nového sněhu.

V dalších dnech teploty kolem 0°C

Zítřejší den bude posledním mrazivým. V pondělí už budou na většině území šplhat teploty lehce nad 0°C, na Moravě a ve Slezsku ovšem ještě zůstanou na hodnotách kolem -4°C. V úterý a v dalších dnech se už budou teploty na celém území pohybovat kolem 0°C. Občas se budou vyskytovat srážky, které by měli být většinou sněhové, ale přechodně v poledních a odpoledních hodinách v nižších polohách i smíšené, dešťové nebo mrznoucí.

STORMCHASING/CWS/By: Fero -*McM*- (Vydáno: 25.01. - 15:35) 2014Komentáře k článkuVložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden (slovy): (požadováno)

Menu

Chcete vědět jestli jsme zrovna k dispozici na tomto webu? Zde vidíte: OFFLINE

 

Java Script ze stránky - www.jaknaweb.com
BLOB NEBUDE AŽ DO ODVOLÁNÍ Z DŮVODŮ ČASOVÉHO OMEZENÍ AKTUALIZOVÁN, DĚKUJI ZA POCHOPENÍ

AKTUÁLNÍ POZICE: -NEZNÁMÁ-

E-MAIL: cows.institution.info@email.cz *** POSLEDNÍ AKTUALIZACE PROBĚHLA: 16.03.2015 VE 13:55 SEČ

TIP: Navštivte stránku „NĚCO O POČASÍ“

NÁVŠTĚVNOST BLOGU ZA 24 HODIN: - ZOBRAZENÍ

NÁVŠTĚVY ONLINE "-"

Copyright © 2008 Vytvořeno službou Blogy, Počasí